VNETO olarak genç girişimci diye kendimize adlandırabiliriz. Hobilerimizi iş fikrine dönüştürme kararı ile İzmir’de bu hayali hayata geçirdik. Ürün üretim tercihimiz ahşap aydınlatma ürünleri ve beton aksesuar ürünleri olarak sınırlandırabiliriz ayrıca tasarımlarını ve üretimlerini son kullanıcıya kadar olan bütün aşamaları kendi bünyemizde çözmekteyiz. Genel konseptimiz ev dekorasyon alanında ürünler ortaya çıkarmaktayız. 

Ahşap aydınlatmalar abajur veya avize olarak farklı tasarımlar mevcut ürün yapıları ise lazerde kesilmiş ahşap malzemelerdir. Tasarımları 3 boyutlu ortamda oluşturup diğer üretim aşamalarına geçilmektedir. E27 Duy ve kabloları tercihe göre tekstil örgülü kablo kullanılmaktadır. 

Beton aksesuar ürünler ise çeşitliliği daha fazla diyebiliriz saksı, tealightlık, kalemlik, mumluk, ofis kartlık postit v.s. gibi birçok alanda beton ürünlerini kullanılabilir. Tasarımlarımızda beton kaktüs saksısı daha ağırlıklıdır bunların yanında beton tealightlık ve betonmum veya beton mumluk bulunmaktadır. Beton yapısı ise su geçirimi yoktur yani suyu iten bir özelliğe sahiptir saksı olarak rahatlıkla kullanılabilir. Üzerindeki desen boyaları sudan dolayı herhangi bir deformasyona uğramaz. Ürünlerin hepsinde mantar taban bulunmaktadır. Buda masa gibi yüzeyleri rahatlıkla kullanılmasını ve çizilmemesi sağlar.  

Özel ürün üretimi de rahatlıkla gerçekleştirebiliyoruz.